28-29-30 ნოემბერს, გადაიხადე თიბისის ბარათით, თიბისის გადახდის არხით, ჯიპისის აპლიკაციაში ან საიტზე და დაიბრუნე გადახდილი თანხის 30%, მაქსიმუმ 60 ლარი.
შეთავაზება მოქმედებს მხოლოდ ონლაინ, MY GPC აპლიკაციაში  და საიტზე  GPC.GE  გადახდისას.
შეთავაზება ვრცელდება ონლაინ წარმოდგენილ სრულ ასორტიმენტზე.
გაითვალისწინეთ, რომ ქეშბექის ლიმიტი შეზღუდულია და აქცია აქტიური იქნება ლიმიტის ამოწურვამდე.
აქციაში მონაწილეობისათვის გაითვალისწინე:
• თანხის დასაბრუნებლად გადახდა უნდა განხორციელდეს თიბისის გადახდის არხით. აქციით სარგებლობისთვის, საჭიროა თიბისის ბარათები წაშალო და ხელახლა დაამატო აპლიკაციაში და საიტზე და დამატების დროს აირჩიო თიბისის გადახდის არხი.
• ქეშბექი არის ერთჯერადი და მხოლოდ ერთხელ ერიცხება ერთ მომხმარებელს.
• თუ 10% ქეშბექის აქციით უკვე ისარგებლე, 30% ქეშბექითაც შეგიძლია სარგებლობა. (ორივე შემთხვევაში ერთჯერადად, სხვადასხვა შეკვეთაზე).
• აქციაში მონაწილეობისთვის, საჭიროა მინიმუმ 20 ლარიანი შენაძენის განხორციელება.
• აქციაში მონაწილეობა შესაძლებელია მხოლოდ ერთხელ.
• აქციაში მონაწილეობას არ იღებს, apple pay და google pay, wallet-ით გადახდა, აუცილებელია დაემატოს თიბისის ბარათი თიბისის გადახდის არხში.
• შეთავაზებაში მონაწილეობს თიბისის ნებისმიერი სადებეტო და ერთგული ბარათები (აქციაში არ მონაწილეობს თიბისის ბიზნეს ბარათი).
• აქციით დაგროვებული თანხა დაგერიცხება ტრანზაქციის დადასტურებისთანავე, ერთგულ ანგარიშზე.
• მოსწავლის ბარათით გადახდის შემთხვევაში, თანხა დაგიბრუნდება საბარათე ანგარიშზე.
• ერთგულის ანგარიშიდან თანხის გადატანა შესაძლებელია ნებისმიერ ანგარიშზე და მისი განკარგვა ხდება ნებისმიერი მიზნობრიობით.
• ბანკი იტოვებს უფლებას საეჭვო ტრანზაქციის აღმოჩენის შემთხვევაში არ დაარიცხოს მომხმარებელს თანხა.
• ტრანზაქციის გაუქმების შემთხვევაში, ხელმეორედ აღარ მოხდება ქეშბექის დარიცხვა.
ინსტრუქცია:
გადახდის ეტაპზე მისვლის დროს დააკლიკე ბარათის წაშლის ღილაკს და შემდეგ დაადასტურე წაშლა. ისე, როგორც ფოტოზეა ნაჩვენები.
შემდეგ დააკლიკე ახალი ბარათის დამატების ღილაკს, და აირჩიე თიბისის გადახდის არხი თიბისის ლოგოთი.
შეიყვანე საბანკო  ბარათის მონაცემები და დააჭირე გადახდის ცისფერ ღილაკს. შემდეგ მობილურის ნომერზე მოგივა ვერიფიკაციის კოდი და ეს კოდი შეიყვანე სმს კოდის ველში და დააკლიკე დადასტურების ღილაკს.
შემდეგ ჯპს აპში გადახდის ეტაპზე გამოჩნდება შენი დამატებული ბარათი და მონიშნე ეს ბარათი გადახდისათვის. ბოლოს დააჭირე გადახდას.
თუკი  ქეშბექის პირობები შესრულებული გაქვს,  ბანკის სმს ქეშბექის დარიცხვის შესახებ რამდენიმე წუთში მოგივა, ქეშბექის თანხა კი აგესახება ერთგულის ანგარიშზე.
სასურველი პროდუქტების შეძენა ძალიან მარტივად და სწრაფად შეგიძლია  ჯპს-ის  ვებ-გვერდიდან  და  MY GPC  აპლიკაციიდან.
შეკვეთას მაქსიმუმ 60 წუთში მიიღებ სასურველ მისამართზე ან მიაკითხავ გამზადებულ შენაძენს ფილიალში უფასოდ 7 დღის განმავლობაში.